REFERENCE

"Každopádně doporučuji"

Naprosto profesionální přístup, individuální přístup. Po terapiích fyzioterapeuta Jiřího Hasoně, kterému moc děkuji, se mohu opět věnovat svým oblíbeným sportovním aktivitám. Každopádně doporučuji.

Josef Hájek, Veselí nad Moravou"Velmi oceňuji příjemný a profesionální přístup pana Hasoně"

Po dlouho trvajících problémech s krční páteří jsem se rozhodla navštívit fyzioterapii. Velmi oceňuji příjemný a profesionální přístup pana Hasoně, který mě naučil jednoduché cviky, díky nimž jsem se po velmi dlouhé době zbavila problémů s krční páteří. Každý den cvičím a výsledky jsou výborné, jen se nesmí polevit.

Ivana Mičulková, Vnorovy"příjemné vystupování a rychlá rekonvalescence zdravotního problému"

Ohledně léčby nemám co vytknout, jednoduchá rezervace, příjemné vystupování a rychlá rekonvalescence zdravotního problému.

M. Bedřich, Ostrožská Nová Ves"S jeho přístupem a hlavně dobrým výsledkem, jsem velmi spokojená."

V minulém roce jsem měla velké problémy s krční páteří. S následnou rehabilitací v Uherském Hradišti a Veselí nad Moravou jsem byla nespokojená. Zde bylo především moc málo času na každého pacienta. Na základě doporučení jsem se obrátila na pana Koláře - místního fyzioterapeuta. Ten má vždy dostatek času zdravotní potíže prodiskutovat, všechno ochotně vysvětlit a podle potřeby procvičovat. Velikou výhodou je také to, že tuto zdravotní službu máme přímo v obci. S jeho přístupem a hlavně dobrým výsledkem, jsem velmi spokojená.

A.K., Ostrožská Lhota"Zbavil mě nepříjemné bolesti v oblasti bederní páteře."

Ráda bych poděkovala panu Mgr. Kolářovi za péči, kterou mi věnoval, a zbavil mě tak nepříjemné bolesti v oblasti bederní páteře, která mě trápila několik měsíců a kterou můj ortoped nebyl schopen vyřešit. Díky jeho odbornému a pečlivému přístupu a dodržením jednoduchého cvičení jsem se po pár dnech cítila mnohem lépe a bolest v krátké době postupně vymizela. Příjemné prostředí ordinace a profesionální jednání pana magistra přispělo k mým velmi pozitivním pocitům. Též jsem ocenila mimořádně flexibilní ordinační hodiny. Jsem moc ráda, že se mi podařilo najít odborníka, na kterého se mohu v budoucnu s důvěrou obrátit, jelikož vím, že jeho prvotním zájmem je pomoci svým pacientům.

Mgr. Petra Soukupová, Veselí nad Moravou" Z ordinace jsem vždy odcházel s pocitem úlevy."

Zavolal jsem Mirkovi kvůli bolesti zad. Pozval mě k sobě do ordinace, sedli jsme si spolu ke stolu a on ochotně vyslechl moje problémy a zeptal se mě na pár věcí. Po chvilce povídání jsme se dali do cvičení. Cvičení není nijak náročné, naopak je uvolňující. Vždy, když jsme po půl hodince skončili, doporučil mi i nějaké cviky na doma. Z ordinace jsem vždy odcházel s pocitem úlevy. Po dvou dalších návštěvách a pravidelném cvičení mi bolesti ustoupily. Mirek má k pacientům opravdu profesionální přístup a já osobně jsem byl nadmíru spokojen.

Zbyněk Š., Ostrožská Lhota"Ochotný, příjemný a věcný profík :-).."

V průběhu Vánoc 2013 jsem začala mít problémy a velké bolesti bederní páteře. Bolesti nijak neustupovaly, cvičení nepomáhalo, právě naopak, a teplé obklady a masáže pomohly vždy jenom na chvíli. Protože jsem naprosto odmítla myšlenku, že ve 30+ :-) letech je to už normální a občas se to stává, vzpomněla jsem si na fyzioterapeuta Mirka. Ten si okamžitě udělal čas, poradil jeden jediný, ale efektivní cvik, a bolesti začaly okamžitě ustupovat. Cvičení jsem musela opakovat několikrát denně , ale nebylo to nijak nerealizovatelné, po každém protažení se mi hodně ulevilo. Mirek mi trpělivě vysvětlil, že když budu správně cvičit a nebudu sedět jak paragraf, žádné vysunuté plotýnky se nemusí opakovat a já po 2 týdnech jeho péče nevím prakticky o ničem. Takže jestli má kdokoliv problémy a bolesti pohybového aparátu, nebojte se na Mirka obrátit, je to ochotný, příjemný a věcný profík :-). Vřele DOPORUČUJU!!!!

Marta Václavíková, Kuželov (Washington D.C.)"Už z první návštěvy jsem byla nadšená"

Již delší dobu mě bolely nohy – lýtka. Nejvíc v klidu, večer před usnutím. U mě platilo klid = bolest. Byla jsem na různých vyšetřeních a výsledek žádný. Na doporučení jsem se obrátila na Mgr. Koláře. Už z první navštěvy jsem byla nadšená. Nejdřív ochotně vyslechl moje problémy a zeptal se na doplňující informace o mém zdravotním stavu. Pak provedl masáž nohou a ukázal jednoduché cviky, jak cvičit doma. Již po první návštěvě jsem večer usnula v klidu, aniž bych cítila bolest v nohou. Doma cvičím předepsané cviky, občas jdu na masáž. Jsem s ním spokojená, kdo máte problémy s pohybovým aparátem, neváhejte a obrat´te se na něj. Tolik času si na Vás neudělá žádný lékář.

Hana Páčová, Ostrožská LhotaMiroslav Kolář v současné době nové pacienty nepřijímá.
Pacienty, kteří nás již v minulosti navštívili, rád znovu uvidí.